KURUMSAL

Firmamız kurulduğundan itibaren iş makinaları sektöründe yer alan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

İşletmemiz, bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşabilen, olumlu ve etkin olabilen, değer katan ve üretebilen, başarılı bir ekip oluşturmayı ilke edinmiştir. Amacımız, üretilecek çözümleri tecrübe ve akıl ile harmanlayıp, işletmenizin, en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir şekilde, hedeflenen sonuca ulaşmasını sağlamaktır.

Yaptığımız işe gelince; İş Makinaları kategorisine ait her türlü makine forklift ve jeneratörlerin tamir, bakım ve yedek parça desteği veriyoruz.

Ediz Makina olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için, işimize önem veriyoruz. Çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da sürdürdüğümüz bütün çalışmalarda bize güvenmenizi diliyoruz. Siz değerli müşterilerimizle iş hayatından dostluğa doğru sağlam bir köprü kurmak dileğiyle...

Saygılarımızla,

EDİZ MAKİNA HAF.İNŞ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Dil Seçiniz